KKK

 

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie proovisime teha kasutamine ja otsimine RX.ee's võimalikult lihtne ja võimekas kui võimalik - ja me täiustame funktsioonid ja protsessid ja leiame paremaid võimalusi, mis aitavad teil maksimaalselt kasu Veebilehest. Palun kontrollige järgmiste KKK võimalikke vastuseid päringutele. Kui Teie ei leia vastust siin, või Teil on midagi pakkuda seotud Veebilehega, mida meil on vaja arvesse võtta, võtke meiega ühendust siin.

 

 1. Ma ei saanud oma kinnituse meili või uudiskirja?
 2. Kuidas ma saan registreeruda et liituda RX.ee?
 3. Kuidas ma sisse login RX.ee veebilehele?
 4. Kuidas ma saan oma profiili muuta?
 5. Kuidas ma saan RX.ee Infolehe, EMEA Ravimite teadaandeid või EMEA Ravimite nõusoleku tellimuse saamist tühistada?
 6. Kuidas ma saan teada konkreetsest ravimistest?
 7. Mis erineb RX.ee teistest Interneti tervise veebilehest?
 8. Miks otsingut RX.ee'is on parem kui teist otsingu süsteemi kasutamine?
 9. Kas RX.ee'l on ühendusega arstid saadaval?
 10. Kas RX.ee saab vastata isiklike meditsiinilistele küsimustele?
 11. Kui uus on ravimite informatsioon sellel veebilihel?
 12. Kas ma saan osta retseptiravimeid RX.ee kaudu?
 13. Kuidas RX.ee rahastatakse?
 14. Kuidas RX.ee'ga ühendust saab?

 

Ma ei saanud oma kinnituse meili või uudiskirja?

Kui te kasutate rämpsposti filtrid, lisage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. meil oma lubatud saatjad nimekirja. Palun vaadake meie juhiseid ka, kui vajate abi.

Kuidas ma saan registreeruda et liituda RX.ee?

Registreerumiseks kliki siia.

Kuidas ma sisse login RX.ee veebilehele?

Kliki "Logi sisse" lingile navigeerimisribal koduleheküljel ülalpool ning sisestage oma kasutajanimi ja parool. Kui sa ei ole veel ühinenud RX.ee, palun registreeru siin.

Kuidas ma saan oma profiili muuta?

Lihtsalt logi sisse oma kasutajanime ja parooliga, seejärel muuta oma andmeid vastavalt vajadusele.

Kuidas ma saan RX.ee Infolehe, EMEA Ravimite teadaandeid või EMEA Ravimite nõusoleku tellimuse saamist tühistada?

Lihtsalt logi sisse oma kasutajanime ja parooliga, seejärel lülita kastikesi kõrvuti uudiskirja või teateid, mida olete praegu liitunud.

Kuidas ma saan teada konkreetsest ravimistest?

Et otsida ravimit nime järgi, sisestage tootemarki või üldine ravimite nimi otsingukasti ja vajutate Otsi Ravimit. Seejärel kliki lingil nõutud teavet. Võite vaadata ka ravimite andmebaasil. Klikige lingil ravimite nime esitähte kohe alla otsingukasti.

Mis erineb RX.ee teistest Interneti tervise veebilehest?

Hoolitsemine oma tervise eest tähendab ravi mõistmist. Meie usume, et igaühel on õigus tunda oma ravi - miks ravimid on ettenähtud ning millised on võimalikud kõrvalmõjud.

Meie eesmärgiks on pakkuda selget teavet ravimitest müüdud Eestis, sel tasandis igaüks saks aru. Tarbijatele pakume toote andmed mitte tehnilises keeles. Tervishoiutöötajad leiavad, mida nad vajavad EMEA Toote Etiketti Professionaalse Teave andmebaasil.

Hoolitsuse Juhend annab teavet tavalise haiguste ja vigastuste ravimistest kohta. Koostoimete kontrollija täpsustab ravimite koostoimete mehhanisme, tõsiduse ja haldamisi, samuti kirjeldab ravimitega toidu koostoimeid.

Miks otsingut RX.ee'is on parem kui teist otsingu süsteemi kasutamine?

Enamik otsingu süsteemid katavad kogu Internet ja annavad palju tulemusi, mis ei ole spetsiifilised Sinu ravimite küsimusele. RX.ee's saate otsida haigusseisundi või ravimite nimi ja saada kohe vastust.

Kui uus on ravimite informatsioon sellel veebilihel?

Teave esitatud Multum ja Wolters Kluwer poolest on ajakohastatud ning Micromedex ja DRV teave on ajakohastatud kord kvartalis. Viimase uuendamise kuupäev on väljapandud iga lehekülje allosas. Uudised ja Artiklid ja Uute Ravimite valdkonnad uuendatakse iga päev.

Kas ma saan osta retseptiravimeid RX.ee kaudu?

Ei. RX.ee ei müü retsepti (või retseptita) ravimised võrgus. Ravimeid Internetist otsmine on riskantne, sest mitte kõik onlain-apteegid on reguleeritud EMEA poolest.

Kuidas RX.ee rahastatakse?

RX.ee ravimite informatsiooni teenuse toetavad annetused ja tulud saidi reklaamist. RX.ee personal püüab hankida reklaame, mis on meditsiiniliselt või kogukonna teenuse orienteeritud. Kõik reklaamid peavad olema sobivad kõike vanuse perekonda ühisele, ja me varjame reklaami perekonna asjakohane sisu enne reklaami eetrisse minekule.

Kuidas RX.ee'ga ühendust saab?

Kui teil on küsimus või ettepanek meie kodukale, palun võtke meiega ühendust "Kontakt" lehest.